Dzisiaj mamy dla Was rewelacyjne oferty do niezwykłego Peru! Bilety w obie strony z Berlina, Monachium, Dusseldorfu i Hamburga dostepne są od 1309 PLN! Podróż na pokładzie bardzo dobrych linii Air France z wygodnymi przesiadkami w Paryżu. Takie ceny mogą szybko być nieaktualne, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo. Więcej szczegółów dotyczących dat i lotów znajdziecie poniżej.

 

Za super wrzutkę dziękujemy użytkownikowi naszej strony -  Filipo!

Lufthansa oferuje dobre ceny połączeń między Polską a dwoma lotniskami w RPA: Johannesburgiem oraz Kapsztadem. Za loty w obie strony zapłacicie odpowiednio 1707 PLN oraz 1699 PLN. W najniższej cenie wliczony jest tylko bagaż podręczny.

Bardzo ciekawe oferty z Polski na Hawaje. Loty, i to z dość wygodnymi przesiadkami, do kupienia już za 2100 PLN. Najtańsze bilety kupicie na loty liniami Finnair z przesiadkami w Helsinkach i Los Angeles. Niewiele droższe są loty na pokładzie samolotów z grupy Lufthansa, a wyloty w tym przypadku możliwe są z Warszawy, Krakowa lub Wrocławia. W przypadku obu linii loty z bagażem podręcznym, a terminy na pierwsze miesiące przyszłego roku.  Sprawdźcie szczegóły w ofertach poniżej.

 

Nadal dostępne są świetne ceny z Polski na Tajwan. Teraz w świetnych wiosennych terminach ( również na majówkę ). Ceny biletów zaczynają się od 1255 PLN. Loty z bagażem podręcznym do 12kg na pokładzie linii KLM/Air France. Polecamy!

Strony

Subskrybuj loter.pl RSS