• Odpowiedź do: Koronawirus nie nie straszny Szalonej Środzie.   31.03.2020 - 05:03

  Dwa dni temu napisałem, że z posiadanych przeze mnie informacji wynika iż na terenie Polski korzystanie z hoteli jest możliwe. Niestety, dziś "mądrzy" panowie ustalili że hotele i inne obiekty noclegowe zostaną zamknięte od 2 kwietnia.

 • Odpowiedź do: Koronawirus nie nie straszny Szalonej Środzie.   29.03.2020 - 04:03

  Bm, przyznaję że nie słyszałem o tym. sprawdzałem w Booking.com - rezerwacje są możliwe. Czytałem tylko o zamknięciach hoteli w Hiszpanii. Do połowy kwietnia obowiązki i tak trzymają mnie w Warszawie. Jednak około 19 kwietnia zamierzam gdzieś wyjechać na jakiś tydzień. Dokąd? To zależy od możliwości prawnych, jednak z wypowiedzi władz wynika że od świąt wielkanocnych restrykcje mogą być stopniowo zniesione. Czekajmy na dalszy rozwój wypadków.

 • Odpowiedź do: Koronawirus nie nie straszny Szalonej Środzie.   17.03.2020 - 03:03

  Zobaczymy jutro. Nie rezygnujmy z podróżowania. Owszem, samoloty odwołane, granice zamknięte. Nie zabronili nam na razie podróży po Polsce. Korzystajmy z tego. Jest mnóstwo ciekawych miejsc.

 • Odpowiedź do: LOTY DO USA A KORONAWIRUS   13.03.2020 - 06:03

  Myślę, że takie informacje otrzymasz nie wcześniej niż 1-2 dni przed odlotem, o ile chcesz by były wiarygodne.Jeśli chodzi o odwoływanie lotów oraz utrudnianie czy uniemożliwianie przekraczania granicy sytuacja zmienia się dosłownie z godziny na godzinę. Podam konkretny przykład: 25 lutego leciałem z Warszawy do Eljatu. Komunikaty głosiły że władze Izraela odmówią wstępu osobom, które w ciągu ostatnich 14 dni były na terytorium Chin. Także inie Wizz Air wysłały mi maila informującego o tej decyzji. Sprawa dotyczyła tylko i wyłącznie Chin - tak było do chwili odlotu. Jednak, gdy samolot był już w powietrzu, zakaz rozszerzono o kilka innych krajów azjatyckich. Po kilku godzinach dowiedziałem się z innego portalu podróżniczego, iż jeden z moich współpasażerów nie został wpuszczony do Izraela. Powód? 13 dni wcześniej był w Singapurze.

 • Odpowiedź do: RYANAIR skarga na personel   02.02.2020 - 10:02

  Cóż, słownictwo autorki wpisu mówi samo za siebie. Współczuje pracownikom lotniska w Gdańsku.

 • Odpowiedź do: Rosyjski Daleki Wschód z darmową e-wizą.   30.01.2020 - 07:01

  Wiadomość wspaniała! Ponoć władze rosyjskie obiecały, że od przyszłego roku na podobnej zasadzie będzie można zwiedzać cały kraj. Czy dotrzymają słowa? Miejmy nadzieję że tak.

 • Odpowiedź do: Ryanair odszkodowanie za odwołany lot   17.12.2019 - 09:12

  Cóż, mi się też tak wydaje. Zresztą, ogólny bilans moich lotów Ryanairem nie jest zły. Na 51 moich lotów tą linią tylko jeden odwołany, jeden przekierowany (silna mgła w Modlinie, zapewniono transport zastępczy) i jedno wielogodzinne opóźnienie (wichura nad Santorini, dali vouchery do bufetu). Myślę że gdyby to była "tradycyjna" linia, bilans tej liczby lotów wcale nie byłby lepszy. Pozdrawiam!

 • Odpowiedź do: Ryanair odszkodowanie za odwołany lot   17.12.2019 - 02:12

  Mam pytanie do osób obeznanych w temacie: Czy przysługuje mi odszkodowanie za lot odwołany z powodu strajku (Ryanair, 7 grudnia, Marsylia - Alicante)? O odwołaniu lotu dowiedziałem się poprzedniego dnia, już po wydrukowaniu karty pokładowej. Na Ryanair czat pracowniczka zaproponowała mi połączenie alternatywne: Z Marsylii miałem lecieć dzień później do Charleroi i po 7 godzinach dalej do Alicante. Zgodziłem się z braku lepszego rozwiązania. Niestety, pani z czatu pierwszy odcinek lotu wystawiła na 8.12, zaś drugi, omyłkowo na 7.12. Więc znowu żmudne połączenie na czacie (kilkakrotnie z jakiegoś powodu zrywane). Na szczęście data została zmieniona. Wiem że w wypadku strajku szanse są nikłe. Wypełniłem stosowny formularz na stronie Ryanair - odpowiedź odmowna, jak łatwo się domyśleć przyszła niemal natychmiast. Sprawę przekazałem do jednej z firm pośredniczących w odszkodowaniach. Jak myślicie: Jest jakaś szansa na odszkodowanie?

 • Odpowiedź do: Czy obecnie bez problemu mogę lecieć z panieńskim nazwiskiem w paszporcie?   25.11.2018 - 01:11

  Jeśli lecisz do Sztokholmu z Polski (lub innego kraju strefy Schengen) nie podlegasz rutynowej kontroli granicznej. Czasem tylko może być wyrywkowa kontrola w porcie przylotu, ale zdarza się to niezbyt często. Dokumenty będą więc prawdopodobnie sprawdzane dopiero bezpośrednio przed wyjściem do samolotu -tam jedynie sprawdzają zgodność nazwiska w dokumencie i na karcie pokładowej. Polecisz więc bez problemu, miłego pobytu!

 • Odpowiedź do: mapa   13.11.2018 - 05:11

  Dobre Wiadomości (DW), pocieszyłeś mnie. Już myślałem że moja przyjaciółka coś mi poprzestawiała w ustawieniach i tylko mi się wyświetla tak mapa. Na szczęście wiem teraz, że na tym forum jesteśmy systematycznie uczeni pielęgnowania pięknej cechy, jaką jest cierpliwość. Kilka razy prosiłem mailem o usunięcie pewnego mojej pomyłki w opisie pewnego lotniska (nie ma tam już możliwości edytowania własnych wpisów). Błędne wpisy nadal, są by nauczyć mnie cierpliwości w załatwianiu spraw. I zapewniam Cię, że jednak Redaktorzy na pewno zaglądają tu - gdyby tak nie było to nie usunęli by mojego dzisiejszego znaleziska o tanich lotach do pewnego azjatyckiego kraju. Trzymaj się!

 • Odpowiedź do: Płacenie za loty środkami z konta wizz   22.10.2018 - 04:10

  Trochę dziwne.. Nie zapomniałaś się zalogować? Tak jak napisał Retro, gdy jesteś w ostatnim etapie rezerwacji to pojawia się opcja wykorzystania tych środków. Przynajmniej ja nie miałem z tym nigdy problemów.

 • Odpowiedź do: Świętomarciński weekend w Hradcu Králové i okolicach   15.10.2018 - 03:10

  Alborz,dzięki za obszerny opis. Za miesiąc wybieram się do Hradca, kilka minut temu kupiłem bilety w świetnej promocji Flixbus.

 • Odpowiedź do: Paryż - Montreal 181 EUR w obie strony!   06.10.2018 - 02:10

  To napisz na [email protected] albo podaj nr telefonu to oddzwonię. Wygląda na to że w obie strony lecimy z Paryża do Kanady tym samym samolotem.

 • Odpowiedź do: Paryż - Montreal 181 EUR w obie strony!   26.09.2018 - 02:09

  Super, a kiedy wracacie? Jak możesz wyślij wiadomość prywatną.

 • Odpowiedź do: RYANAIR skarga na personel   25.09.2018 - 06:09

  Dobrze że się opanowałeś, prawnik doradzi Tobie jak wyegzekwować odszkodowanie, oprócz tego które należy Ci się zgodnie z przepisami (250 lub 400 eurasów, zależnie czy przekroczyłeś magiczne 1500 km.). Niestety, jestem pechowiec, prawie zawsze przed odlotem piję lotniskowe piwo (albo dwa). Jednak dranie za każdym razem bez problemu wpuszczają mnie na pokład :-( Szkoda, gdyby było inaczej to za kasę z odszkodowań bym się wybrał w podróż dookoła świata :-)

 • Odpowiedź do: RYANAIR skarga na personel   24.09.2018 - 01:09

  Maniek, Chciałbym Ci... pogratulować. Krótko mówiąc, z tego co wiem to za odmowę wpuszczenia na pokład na lotach wewnątrz Unii Europejskiej przysługuje Tobie "z automatu" 250 EUR odszkodowania przy lotach do 1500 km, zaś 400 EUR przy lotach ponad 1500 km. Nie chce mi się sprawdzać, ale chyba z Krakowa na Londyn Stansted jest ponad 1500 km, więc "łapiesz się" na tą wyższą stawkę. Nie mam doświadczenia w egzekwowaniu odszkodowań, ale na to forum wchodzą specjaliści w tej sprawie, więc mam nadzieję że Ci pomogą. Myślę że możesz wystąpić też o zwrot innych poniesionych kosztów, jeśli poradzisz się prawnika. Tak czy inaczej życzę Tobie wyegzekwowania jak najwyższego odszkodowania, a pani która Cię nie wpuściła życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy - ze zwolnieniem dyscyplinarnym z pracy podobno da się zatrudnić przy sprzątaniu toalet. Napisz proszę co udało Ci się załatwić.Pozdrawiam!

 • Odpowiedź do: Beauvais - Orly   23.09.2018 - 02:09

  Retro, dzięki za odpowiedź, za chwilę zapoznam się z informacjami na podanym przez Ciebie linku.

 • Odpowiedź do: Pobrana przedpłata. rezerwacja booking.com   19.09.2018 - 08:09

  Dlatego podaję przy rezerwacji nr karty na której mam tylko symboliczną kwotę pieniędzy, a na dodatek ustawiłem sobie na koncie bardzo niskie limity wypłat. W ten sposób nic ode mnie nie wyciągną . Mam natomiast pozytywne doświadczenie w załatwianiu reklamacji: W zeszłym roku zarezerwowałem tanią kwaterę w Kijowie. Niestety, właściciela nie było na miejscu. Zadzwoniłem do niego, powiedział że będzie za godzinę. Czekałem na niego dwie godziny, bez skutku. Ponieważ było późno, zmuszony byłem zatrzymać się w hotelu dość wysokiej kategorii i oczywiście kilka razy droższym. Po powrocie zadzwoniłem do Booking.com, za kilka dni miałem już na koncie różnicę między drogim hotelem a wspomnianą kwaterą.

 • Odpowiedź do: Ryanair problem z zakupem biletów   30.07.2018 - 03:07

  Przy korzystaniu z "tradycyjnych" linii lotniczych zakup u pośrednika niekiedy obniży cenę o kilka, czy nawet kilkanaście procent. Ale w wypadku tanich linii jest odwrotnie - nieraz koszt prowizji przekracza (nawet kilkakrotnie) cenę biletu! O tym zawsze trzeba pamiętać.

 • Odpowiedź do: Tanie loty do Iranu. Z Rygi za 597 PLN, z Wilna za 632 PLN   20.07.2018 - 02:07
  Miłej podróży! Lecisz z Wilna czy z Rygi?
 • Odpowiedź do: Brak linii lotniczej   17.06.2018 - 07:06

  Proszę o dodanie linii OpenSkies, właśnie otrzymałem mail że dwa moje loty będą realizowane tą linią.

 • Odpowiedź do: Promocja KLM: przeloty z Warszawy do Ghany (Akra) za 1830 PLN   30.05.2018 - 05:05
  Alborz, jeśli widziałeś z Warszawy bilety o pięć stów tańsze to czemu nie napisałeś o tym na forum? Ja ostatnio widziałem bilety z Warszawy do Australii za 100 EUR w obie strony. Zastanawiałem się czy najpierw kupić sobie, czy też podzielić się z czytelnikami na forum. Niestety, za chwilę zadzwonił budzik i zrozumiałem że komputer mam wyłączony a te bilety po 100 euro tylko mi się przyśniły... :-(
 • Odpowiedź do: Plus Bus - nowa pula wkrótce   18.05.2018 - 08:05

   Jeśli kogoś interesują trasy oferowane przez tego przewoźnika, to w najbliższy czwartek, 24.05 o godz. 12 rozpocznie się sprzedaż na lipiec i sierpień.

 • Odpowiedź do: Jakim językiem należy poslugiwać się w Polsce?   17.05.2018 - 09:05

  Cóż, czy nam się to poboba czy nie, musimy się pogodzić z faktem że język angielski stał się językiem międzynarodowym, którego znajomość uważa się za coś oczywistego. Ja też pamiętam dwa zdarzenia podobne do tych, o których napisał Macdik. Pewnego wieczoru meldowałem się w recepcji hostelu w Pradze. Pan recepcjonista przywitał mnie po angielsku. Ja mu odpowiedziałem że znam czeski i poprosiłem żeby mówił do mnie w tym języku. Niestety, znajomość czeskiego u tego pana była ograniczona zaledwie do kilku słów. Inna sytuacja była w centrum Warszawy. Poszedłem do tajskiego bufetu. Menu było tylko w języku angielskim i tylko w tym języku można było zamówić potrawę (no chyba że ktoś zna tajski). A nawiązując do tego co pisał Damw o autobusie na warszawskie lotnisko, nasuwa się ciekawa refleksja: Jeszcze parę lat temu wspominałem o kilku (zaledwie kilku!) sytucjach, gdy podczas zwiedzania polskich miast ktoś zagadał mnie po angielsku. Traktowałem to jako zabawne pomyłki... Od 2-3 lat wszystko się zmieniło. Teraz staje się to już regułą! Gdy jestem w którymś z polskich miast mając plecak, aparat fotograficzny na szyi i plan miasta w ręku, bardzo często obsługa hoteli, restauracji, sklepów, lotnisk od razu zwraca się do mnie po angielsku. Często widzę zaskoczenie na twarzy, gdy odpowiadam po polsku...

 • Odpowiedź do: Transavia poleci z Krakowa do Eindhoven   27.04.2018 - 01:04
  Ciekawa informacja, to drugie połączenie z Polski tą linią po istniejącym już Katowice- Amsterdam, a więc na nieco podobnej trasie. Chętni na pewno będą, gdyż na liniach Ryanair i Wizzair nie jest już tak łatwo o tanie bilety do Holandii jak np. 2 lata temu.
 • Odpowiedź do: Lokal w Krakowie dla osób 30 letnich   24.04.2018 - 07:04

   Ja zawsze sam wybieram dla siebie wakacje, podobnie jak zapewne większość czytelników tego forum. Dlatego nie mam zamiaru wchodzić na stronę Eximtours. Nie pozwolę by ktoś za mnie decydował gdzie mam jechać i co zwiedzać.

 • Odpowiedź do: Promocja Air Baltic   21.04.2018 - 11:04

  Co masz na myśli? Ceny z Mińska też nie powalają... Belavia na razie ma lepsze oferty.

 • Odpowiedź do: Tanie przeloty do Indii! Bilety z Krakowa do Delhi za świetne 1365 PLN   19.04.2018 - 12:04
  Bez względu czy ktoś wybiera się do Indii, czy też nie, warto zajrzeć na stronę UIA i przeczytać o dzisiejszych promocjach z Warszawy i Krakowa - jest kilka ciekawych kierunków w Azji oraz Ameryce Płn. w relatywnie niskich cenach.
 • Odpowiedź do: 15 latka sama w Ryanair? Będą problemy?   16.04.2018 - 04:04

   Tak przy okazji chciałem coś napisać na pocieszenie Twojej kuzynki... Miałem wtedy 16 lat. Były to lata siedemdziesiąte ubiegłego wieku. Pojechałem z mamą na wczasy do Zakopanego. Pierwszego dnia mama dała mi pieniądze i poprosiła bym poszedł na dworzec i kupił dla nas na ostatni dzień wczasów bilety do Warszawy. Tak zrobiłem. Mama była bardzo zaskoczona że tak dużo przyniosłem reszty z pieniędzy, które mi dała... Na szczęście nie domyśliła się dlaczego tak dużo i nie chciała żebym pokazał bilety... Przyszedł ostatni dzień. Na zakopiańskim dworcu stoi pociąg do Warszawy. Wyjmuję bilet i mówię: Mamusiu schowaj bilet. Mama na to: Lesiu, trzymaj u siebie to pokażesz jak przyjdzie konduktor. Ja na to: To będzie niemożliwe... Bilet jest tylko JEDEN, a ja ZOSTAJĘ W TATRACH... Tak się zaczęła moja przygoda turysyyczna, i tego ze szczerego serca życzę Twojej Kuzynce :-)

 • Odpowiedź do: 15 latka sama w Ryanair? Będą problemy?   16.04.2018 - 03:04

  Życzę Wam powodzenia!

 • Odpowiedź do: 15 latka sama w Ryanair? Będą problemy?   16.04.2018 - 03:04

   Warto rozważyć też inną możliwość: Jeśli wycofasz rezerwację, podaj nowy termin i oczywiście trasę tutaj na forum. Jest szansa że ktoś z czytelników będzie leciał tą trasą w tym albo zbiżonym terminie (odpowiadającym Twojej kuzynce). Wtedy nikt sie nie powinien przyczepić, widząc że jest z opiekunem albo opiekunką. Idealnie by było, jeśli będzie na wspólnej rezerwacji z tą osobą. Możesz najpierw skorzystać z czatu linii Ryanair. Jeśli wcześniej wybierzesz język polski to korespondencja będzie po polsku. Korzystałem z tej opcji raz, gdy przez pomyłkę wybrałem złą datę lotu. Bez problemów i opłat natychmiast mi poprawiono.

 • Odpowiedź do: Zobaczyć słońce w nocy... za 98 PLN   15.04.2018 - 05:04

  Zapomniełem podać termin: 7-9 czerwca.

 • Odpowiedź do: ponowne przyslanie kodu rezerwacji   15.04.2018 - 02:04

   Najlepiej założyć profil klienta na stronie Wizz Air (może już masz takie?). Wtedy nie interesują Cię maile, wszystkie loty znajdziesz na swoim profilu. Bezpośrednio z niego możesz się odprawić, ewentualnie kupić dodatkowe usługi i wydrukować kartę pokładową. 

 • Odpowiedź do: napiwek dla stewardesy   10.04.2018 - 06:04

  Rzeczywiście, sytuacja bardzo nietypowa. Przypuszczam że mógł to być pierwszy w życiu lot tej pasażerki. Mogła dostać jakieś jedzenie czy napój (zamówiony albo wliczony w cenę, zależnie jaka to była linia i trasa). Wówczas uznała stewardesę za.... kelnerkę, której wypada dać napiwek. Cóż, podróżując, nie tylko samolotem, spotykamy wiele dziwnych i nietypowych zachowań. Myślę że każdy z nas mógłby opowiedzieć ciekawe historie, których był świadkiem. A może też gafy które sam popełnił, np. nie znając miejscowej kultury czy niuansów językowych.

 • Odpowiedź do: Wizz Discount Club - jak to działa?   05.04.2018 - 03:04

  Nie ma żadnego obowiązku. Jak już wygaśnie członkostwo, przy kolejnej próbie kupna biletu pojawi się cena zarówno "normalna", jak i dla członków WDC. Od Ciebie zaleleży jak postąpisz. Warto jednak pamiętać, że nawet przy lotach bez osoby towarzyszącej i tylko z bagażem podręcznym opłata zwróci się mniej więcej po 3 lotach. Ważne też, że przy upływie terminu członkostwa liczy się data zakupu biletu, a nie lotu. Oznacza to że np. jeśli komuś członkostwo kończy się z dniem 1 maja, to do końca kwietnia może kupować bez problemu bilety na maj, czerwiec... i każdy inny termin, o ile jest w systemie rezerwacyjnym linii lotniczej.

 • Odpowiedź do: Rumunia - ceny   16.02.2018 - 12:02

   Jak już wymienisz, albo weźmiesz z bankomatu pieniądze to zwróć uwagę że wszystkie banknoty, nawet te o nominale 1 lei wyglądają na nowiutkie. Przekonasz się że rumuńskie banknoty pod pewnym względem różnią się od tych, którymi posługujemy się w większości krajów, łącznie z Polską czy też strefą euro. Dlaczego? Bo nie są wykonane z papieru. Zostaw sobie kilka "na pamiątkę".

 • Odpowiedź do: Volotea - bilety po 5 EUR   14.02.2018 - 03:02

  Nic tanigo z Pragi nie zauważyłem, ale najlepiej  sprawdź na stronie Volotea kierunki, które Ciebie interesują.

 • Odpowiedź do: Psikanie jakimś aerozolem po bagażach w kabinie samolotu przez stewardesy   08.02.2018 - 08:02

  Też nie wiem, ale z czymś taki spotkałem się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku Londyn Stansted. Pozastawał biały nalot, który szybko znikał.

 • Odpowiedź do: Italo Treno: kod zniżkowy (-40%) na pociągi dużych prędkości   03.02.2018 - 07:02
  Bardzo cenna informacja. Być może skorzystam - w drugiej połowie marca prawdopodobnie będę musiał przemieścić z Rzymu w stronę Marsylii. Możliwe więc że w części skorzystam z tej oferty - z Rzymu do Mediolanu albo Turynu.
 • Odpowiedź do: #branża Nadchodzi rewolucja - pierwszy lot A321LR   03.02.2018 - 06:02

  Za to inni czekają na informacje przydatne dla, jak to  Macdik trafnie określił:  budżetowych  turystów, biednych studentów i etc. Więc czekamy na dalsze informacje. Oszczędny dwa razy zyskuje. Jak się nie ma miedzi to się w Landrynie (albo innej taniej linii) siedzi :-)

 • Odpowiedź do: Pierwszy long-haul z Charleroi   01.02.2018 - 01:02

  Bardzo ciekawa informacja. Na chwilę obecną niezbyt wiele dowiedziałem się ze strony internetowej przewoźnika. Czekam na dalsze szczegóły, zwłaszcza dotyczące cen. Takie informacje są bezcenne dla osób podróżujących. I życzę miłego zwiedzania Kanady.

 • Odpowiedź do: Księgowanie kredytów w Wizzair za rezerwację w Booking.com   30.01.2018 - 12:01

  Z tego co zrozumiałem to konto WIZZ i członkostwo w WDC to dwie różne sprawy. Więc nie kończy Ci się ważność konta WIZZ (jest bezterminowe), a jedynie WDC. Warto pamiętać że mając ważne WDC możemy kupować bilety także na loty, które odbędą się po upływie ważności WDC. Liczy się data zakupu a nie lotu, przynajmniej tak było do tej pory - kiedyś zrobiłem kilka rezerwacji na Landrynę dosłownie dzień przed upływem ważności WDC.

 • Odpowiedź do: Księgowanie kredytów w Wizzair za rezerwację w Booking.com   29.01.2018 - 09:01

  Tak, trzeba tylko zawsze pamiętać, że chcąc zarezerwować nocleg trzeba wejść na Booking.com przez stronę Landryny. Raz o tym niestety zapomniałem.

 • Odpowiedź do: Księgowanie kredytów w Wizzair za rezerwację w Booking.com   29.01.2018 - 08:01

  Spokojnie, korzystam z tej opcji od ponad pół roku. Z tego co zauważyłem działa to w następujący sposób: Raz w miesiącu, zwykle około 5-10 dnia, przelewana jest kwota z noclegów w poprzednim miesiącu. Czyli za styczniowe noclegi kasa przyjdzie w lutym, za lutowe w marcu itd. 

 • Odpowiedź do: Wiedeń na całą najbliższą niedzielę   27.01.2018 - 04:01

  Spokojnie, już anowałem na stronie Polskiego Busa. Niestety nie mogłem jechać i dlatego chciałem by ktoś z Was skorzystał. A szkoda, było fajne miejsce.

 • Odpowiedź do: Nowe zasady przewozu bagażu podręcznego od 15.01   26.01.2018 - 04:01

  A nie da się tak trochę " na skróty" czyli zerwać tą nieszczęsną naklejkę z plecaka (albo walizki)?

 • Odpowiedź do: Nowe zasady przewozu bagażu podręcznego od 15.01   22.01.2018 - 12:01

  Macdik, dotrzymuję słowa i piszę: W dniach 17-21 stycznia 4 loty Ryanair. Na lotniskach w Porto, Charleroi, Sofii oraz Berlinie Schonefeld nikt nie czepiał się mojego małego plecaka, bez jakichkolwiek problemów zabierałem ze sobą na pokład. Za to "walizkowcy" byli kasowani równo i bez litości.

 • Odpowiedź do: Nowe zasady przewozu bagażu podręcznego od 15.01   14.01.2018 - 03:01

  Macdik, w tym tygodniu będę czterokrotnie leciał Ryanairem z małym plecakiem. Po powrocie napiszę jak było.

 • Odpowiedź do: Tanie loty z Warszawy na Santorini za 494 PLN   03.01.2018 - 08:01
  Fan Mandela nie narzekaj. Leć na Santorini, będzie super. Byłem tam kilka tygodni tamu. Było naprawdę wspaniale!
 • Odpowiedź do: Tanie loty z Warszawy na Santorini za 494 PLN   03.01.2018 - 08:01
  Polecam wszystkim Santorini. Jest tam naprawdę pięknie. Warto zobaczyć zachwycające widoki i poczuć cudowną (zwłaszcza po sezonie) atmosferę tej wyspy. Na nocleg proponuję Narkissos Hotel w miejscowości Kamari. Rewelacja! Ten obiekt jest na Booking.com. Tam też przeczytacie moją opinię o hotelu - mam taki sam nick jak na Loter.pl.