lista ofert do tego miasta

Praga 
729 PLN
Teheran
nieaktualne
2 mies 1 tydz temu
Kijów 
563 PLN
Teheran
nieaktualne
2 mies 2 tyg temu
Berlin Tegel 
756 PLN
Teheran
nieaktualne
2 mies 2 tyg temu
Warszawa 
854 PLN
Teheran
2 mies 2 tyg temu
Wiedeń 
640 PLN
Teheran
2 mies 2 tyg temu
Berlin Tegel 
907 PLN
Teheran
nieaktualne
2 mies 4 tyg temu
Warszawa 
1085 PLN
Teheran
nieaktualne
3 mies 3 d temu
Wiedeń 
864 PLN
Teheran
nieaktualne
3 mies 1 tydz temu
Warszawa 
1236 PLN
Teheran
nieaktualne
3 mies 2 tyg temu
Zostań mayorem
tego miasta!
Mieszkasz w okolicy i chcesz ją reprezentować? A może nie jesteś stąd, ale ten kierunek jest Ci bliski i chcesz się w nim u nas specjalizować? Zostań naszym człowiekiem w Teheranie! Zdobądź koszulkę i inne przywileje!

Oceny lotniska:
Obrazek użytkownika semenPL
1 rok 3 mies temu
dotyczy lotniska: Teheran (IKA)
5
Małe lotnisko ze sporym ruchem. plusem jest to że można już dojechać metrem. Niestety, między 22.30 a 6 rano nie jest to możliwe...Wyjęciem jest skorzystanie z taksówki..
Obrazek użytkownika anulka2000
2 lata 7 mies temu
dotyczy lotniska: Teheran (IKA)
8
nowe lotnisko, oddalone od centrum Teheranu. Najlepiej jest dostać się taksówką do/z lotniska, jeszcze lepiej jeśli możemy skorzystać z lokalnego Ubera. Czysto, sprawnie do wszystkich odpraw. Sporo miejsca w hali odlotów, można się przespać czekając na samolot na ławkach, jednak są metalowe więc trochę zimno.
Obrazek użytkownika suavero
3 lata 12 mies temu
dotyczy lotniska: Teheran (IKA)
6
Lotnisko położone ok 60 km od centrum. Choć niektórzy piszą o busikach i autobusach a nawet na lotnisku jest strzałka z napisem bus to tak naprawdę autobusem chyba nikt stamtąd jeszcze nie odjechał sam polowałem 3 godziny na autobus, dopytywałem, wypatrywałem i żadnego autobusu nie widziałem ani nikt inny kogo pytałem. Wydaje się iż jedynym sposobem wydostania jak i dostania się na lotnisko to taxi. Jeśli chodzi o autobusy na lotnisko z innych miejscowości niż Teheran to żaden nie zajeżdża pod terminal, natomiast wszystkie autobusy udające się z południa Iranu do Teheranu m.in z Isfahan mogą wysadzić pasażera na autostradzie w odległości 6km od lotniska a dalej z buta. Ja tak właśnie zrobiłem, w ten sposób nie musiałem jechać kawał drogi z Teheranu taksówką na lotnisko. Kontrola bezpieczeństwa na tym lotnisku odbywa się po przejściu wszystkich innych kontroli w tym granicznej. Kontrole bardzo pobieżne. Na lotnisku panuje duży ruch samoloty lądują często przez całą dobę. Można spokojnie spać zarówno na wylotach jak i przylotach. Wifi jest ale nie udało mi się połączyć. Kibelki tragiczne azjatyckie wiadomo jakie, na przylotach jedna kabina wyposażona jest w europejski standard ale bez papieru. Na odlotach tego luksusu już nie ma. Ceny dużo niższe po przejściu kontroli granicznej niż w ogólnie dostępnej części lotniska. Woda różnica w cenie 100%
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
6 lat 1 tydz temu
dotyczy lotniska: Teheran THR (THR)
6
Dojazd na lotnisko Teheran - Mehrabad: metrem do Azadi Square i potem współdzieloną taksówką za niewielką kwotę. Nie wiem dokładnie ile, bo spotkany po drodze Irańczyk fundnął mi przejażdżkę, po prostu, ale nie było to chyba więcej niż 2 USD :) Przy odlocie TRZEBA dowiedzieć się z jakiego terminala odlatujemy (jest ich kilka, to osobne budynki). Zakup biletu na lot krajowy: online raczej nasza karta nie przejdzie, więc radzę zakup w agencji (beż żadnej prowizji, tj. 1,280000/45 USD, Saba Gasht). Samo lotnisko nieciekawe, lot opóźniony, a informacji na monitorze brak, więc trzeba być ciągle w pogotowiu.
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
6 lat 1 tydz temu
dotyczy lotniska: Teheran (IKA)
6
Port położony jest w sporej odległości od Teheranu, najtańszym sposobem jest jazda busikiem za 4-5 USD do miasta. Jednakże lecąc Pegasusem, lądujemy wcześnie rano i trzeba na takowy poczekać. Wracając, warto przyjechać z Esfahanu bezpośrednio na lotnisko (autobusem VIP, linią Royal Safar Iranian za 130,000 IRR-nieco ponad 4 USD).

dopełniacz: 

Teheranu

narzędnik: 

w Teheranie

biernik: 

Teheran

dokad: 

do Teheranu