9 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika and
Przesiadka w Toronto w drodze do Mexyku
<p>czesc mam pytanie w styczniu lece z Paryża do Cancun z przesiadką w Toronto ,z tego co wiem wizy do Kanady nie potrzebuje ,czy w Toronto odbieram nagaz i nadaje go ponownie ,pytam bo na przesiadke mam tylko 1H10 min oba loty są z air canada ,z gory dziekuje za pomoc&nbsp;</p>
and (anonim)
Obrazek użytkownika and
zawsze po przylocie do USA i 

zawsze po przylocie do USA i  Kanada musisz odebrać bagaż i nadać ponownie na dalszy lot. Bagaż oderać możesz dopiero po "emigration" (transit tylko dla lecących do USA). Do emigration są zwykle duże kolejki - możesz na początku kolejki pokazać bilet, co pozwoli na szybsze dojście do "okienka". Ogólnie to 1:10 czasu wg rozkładu to kiepski pomysł.

and (anonim)
Obrazek użytkownika and
jw

jw

wearehere (anonim)
Obrazek użytkownika and
Dzieki za pomoc ,czyli musze

Dzieki za pomoc ,czyli musze przygotowac sie na ,spoznienie i przymusowy pobyt w kanadzie :/

and (anonim)
Obrazek użytkownika and
Problemem nie jest ewentualne

Problemem nie jest ewentualne spóżnienie lotu, lecz za krótkie okienno czasowe na przesiadkę, szczególnie w USA i Kanadzie (ja przyjmuję min 3 godz jeśli przylot i odlot z tego samego terminalu). Jeśli  masz jeden bilet na łączony lot to kłopot mniejszy - musisz jak najszybciej dotrzeć do "conected flight" z zgłosić problem, jeśli są to dwa bilety na dwa odcinki lotu - to problem jest Twój. Sugeruję większy dystans do okazyjnych cen biletów i związanych z tym krótkich czasów przesiadek. Życzę powodzenia.

Wearehere (anonim)
Obrazek użytkownika and
Zgadzam sie czasu malo ,oba

Zgadzam sie czasu malo ,oba bilety z aircanada ,oba na i z pierwszego terminalu ,jednak cena byla bardzo atrakcyjna ,i tym sie zasugerowalem,bylem juz w meksyku i dwa razy w usa ,jednak byly to loty bezposrednie do miejsca przeznaczenia ,wszystko za kazdym razem poszlo jak po masle ;),transfery po europie tez raczej zaliczam wzorowo,no nic raz jeszcze ogromne dzieki ,za wskazowki ,pozdrawiam 

Obrazek użytkownika dominicus
Offline
Ostatnio był(a): 2 mies 3 tyg temu
Dołączył: wtorek, Wrzesień 23, 2014 - 16:15
Nie ma reguły. Za pierwszym

Nie ma reguły. Za pierwszym razem w Newark odprawa zajęła mi ponad 3 godziny, a za drugim 45 minut...

anita S (anonim)
Obrazek użytkownika and
I jak rozwiązała się ta

I jak rozwiązała się ta hostoria z przsiadką jedno godzinną??? mam okazję kupić tani bilet i to samo :) będę wdzięczna za odpowiedź!!!

Obrazek użytkownika anulka2000
Offline
Ostatnio był(a): 1 rok 2 mies temu
Dołączył: wtorek, Maj 7, 2013 - 14:06
pamiętaj, że od ubiegłego

pamiętaj, że od ubiegłego roku zmieniły się przepisy wjazdowe do Kanady, teraz trzeba mieć wyrobiony dokument ETA za 7 CAD aby móc lecieć do kanady. Nawet jeśli jest to podróż tylko transferem. 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.