lista ofert do tego miasta

Berlin Tegel 
1736 PLN
Manila
1 dz 2 h temu
Monachium 
1660 PLN
Manila
2 d 15 h temu
Wrocław 
1851 PLN
Manila
3 d 17 h temu
Frankfurt 
1748 PLN
Manila
nieaktualne
1 tydz 8 h temu
Wiedeń 
1464 PLN
Manila
1 tydz 14 h temu
Dubaj 
512 PLN
Manila
nieaktualne
1 tydz 16 h temu
Warszawa 
1866 PLN
Manila
nieaktualne
2 tyg 2 h temu
Paryż Orly 
1619 PLN
Manila
nieaktualne
2 tyg 6 dni temu
Rzym Fiumicino 
1504 PLN
Manila
nieaktualne
3 tyg 3 d temu
Zostań mayorem
tego miasta!
Mieszkasz w okolicy i chcesz ją reprezentować? A może nie jesteś stąd, ale ten kierunek jest Ci bliski i chcesz się w nim u nas specjalizować? Zostań naszym człowiekiem w Manili! Zdobądź koszulkę i inne przywileje!

Oceny lotniska:
Obrazek użytkownika fenix
6 lat 6 mies temu
dotyczy lotniska: Manila (MNL)
8
Korzystałem z terminalu 3 i 4 (domestic). Terminal 3 ma trzy kondygnacje. Najniższa hala przylotów, powyżej odloty i na samej górze knajpki i sklepiki. Stanowiska odprawy podzielone na loty krajowe i międzynarodowe oraz wg przewoźnika. Cebu ma oczywiście najwięcej punktów odprawy. Na loty krajowe można się odprawiać na dowolnym stanowisku danej linii. Wysokie opłaty (tzw. terminal fee). Loty międzynarodowe to 550 pesos. Krajowe bodajże 200 pesos. Można płacić w pesos i EUR oraz USD. Kantor wymiany tuż obok, więc nie ma problemu z wymianą. Na parterze również kantor, a kursy są naprawdę niezłe, więc można śmiało wymieniać pieniądze. Na samej górze kilka restauracji z raczej wysokimi cenami jak na filipińskie standardy + Jolly Bee (tanio ale marne jedzenie) i sklepiki (można kupić także całkiem smaczne półprodukty do mikrofali). Kontrola paszportowa sprawna, dość szybko można również odebrać bagaż. Wifi na poziomie knajp i w małej poczekalni blisko punktów odprawy. Terminal przestronny sporo miejsc do siedzenia.
Obrazek użytkownika fenix
6 lat 6 mies temu
dotyczy lotniska: Manila (MNL)
4
Terminal 4 (krajowy) to dużo mniejszy budynek i mocno zatłoczony. Wejście tylko z biletem (rezerwacją lotu). Długie kolejki do niewielu stanowisk odprawy. Tu nie można się odprawiać przy dowolnym stanowisku swojej linii. Poczekalnia ciasna. Jest Wifi i punkt do podładowania elektroniki. Nieliczne drogie knajpki. Uwaga na limity bagażowe. Zgodnie z filipińską tradycją dokładnie waży się bagaż rejestrowany, a przekroczony limit może słono kosztować. Lepiej wziąć dodatkowe klamoty na pokład (nikt nie sprawdza, nie waży a ludzie targają siaty i mniejsze pakunki). Minibusik pomiędzy terminalem 3 i 4 kosztuje 20 pesos.
Obrazek użytkownika walerek2
6 lat 7 mies temu
dotyczy lotniska: Manila (MNL)
0
Witam kilka słów o lotniskach na Filipinach Lotnisko Manila-duże przestronne,przyjazne dla pasażera.Obsługa zwłaszcza Cebu Pcific O.k Jest gdzie sie umyć i odpocząć.

dopełniacz: 

Manili

narzędnik: 

w Manili

biernik: 

Manilę

dokad: 

do Manili