lista ofert do tego miasta

Mediolan 
1547 PLN
Male
nieaktualne
1 rok 2 tyg temu
Mediolan 
1530 PLN
Male
nieaktualne
1 rok 3 h temu
Mediolan 
1498 PLN
11 mies 2 tyg temu
Mediolan 
1371 PLN
Male
nieaktualne
5 mies 3 tyg temu
Mediolan 
1397 PLN
Male
nieaktualne
5 mies 2 tyg temu
Mediolan 
1280 PLN
Male
nieaktualne
5 mies 1 tydz temu
Mediolan 
1380 PLN
5 mies 2 d temu
Mińsk 
1733 PLN
Male
nieaktualne
3 mies 1 tydz temu
Warszawa 
2043 PLN
3 mies 1 dz temu
Zostań mayorem
tego miasta!
Mieszkasz w okolicy i chcesz ją reprezentować? A może nie jesteś stąd, ale ten kierunek jest Ci bliski i chcesz się w nim u nas specjalizować? Zostań naszym człowiekiem w Male! Zdobądź koszulkę i inne przywileje!

Oceny lotniska:
Obrazek użytkownika kiwi2013
1 rok 9 mies temu
dotyczy lotniska: Male (MLE)
7
Lotnisko jest dość małe i nie znaduje się na Male tylko na pobliskiej wyspie Hulhumale skąd właśnie na Male kursują co chwilkę promy. Koło wodnych przystanków pełno skuterów zaparkowanych przez co ciężko się przemieszcza z bagażami. Jest ciut sklepików gdzie zapominalscy moga kupić pamiątki. Ceny czasami zwalają z nóg.
Obrazek użytkownika DW
DW
2 lata 4 mies temu
dotyczy lotniska: Male (MLE)
5
Małe lotnisko połączone ze stolicą Male promami (czas 7-10 min) pływającymi co kilkanaście minut w cenie 10 MVR (2,50 zł). Samo lotnisko mało ciekawe, jest bank z wymianą waluty, obsługa jednej osoby ciągnie się niemiłosiernie. Informacja mało zorientowana. Promy na poszczególne wyspy są obsługiwane przez kantory ulokowane w kilkudziesięciu budkach, trudno się dowiedzieć gdzie który, trzeba pytać i pytać. Lotniskowa informacja słabo zorientowana udziela błędnych informacji. Jest przechowalnia bagażu - 6$ za 24 h za normalny bagaż. Uwaga, w drodze powrotnej check-in odbywa się po przejściu wstępnej kontroli a więc po wydrukowaniu karty pokładowej i oddaniu bagażu - nie można już opuścić lotniska.

forum: tutaj rozmawiamy o podróżach do Male
najaktywniejsi będą nagradzani :)

dopełniacz: 

Male

narzędnik: 

w Male

biernik: 

Male

dokad: 

do Male