3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Liban z Polski (przez Ateny?)
<p>Hej, czy ktoś sie orientuje jak funkcjonują ceny aegeana z Aten do Bejrutu? Bardzo chciałabym się tam dostać z Polski jakoś w lipcu na +/- 2 tygodnie, wydaje mi się że najtańsza opcja to lot przez Ateny, ale od dłuższego czasu nie widzę tanich Aegeanów na tej trasie. Wiem, że właśnie pojawił się tydzień w październiku za 500pln, i zastanawiam się czy opłaca się kupować w bardzo niesprzyjającym terminie, czy jednak jest szansa na coś tańszego w wakacje - a może w ogóle istnieje jakaś inna dobra trasa?</p><p>&nbsp;</p>
Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 2 h 39 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Sprawdź sobie przede

Sprawdź sobie przede wszystkim w jakiejś porównywarce np. Skyscannerze. Nie ma co się zamykać na jednego Aegeana, choć to prawda, że to on ma z reguły najniższe ceny na tej trasie. Nie wiem jak lipcowe upały mogą być sprzyjającym terminem, więc te 500 w X są dobrą ceną.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Hej, dzięki za odp. Ze

Hej, dzięki za odp. Ze skyscannerem jestem na bieżąco, ale mimo wszystko aegean wygrywa na tej trasie, więc na niego głównie patrzę. Natomiast upały mi nie straszne, wręcz preferuję taką pogodę, po prostu w lipcu mam większe szanse na urlop. Poza tym zależy mi na tym żeby posiedzieć tam te 2 tyg na workaway, 1 tydz. za bardzo mnie nie urządza ;) Pozdr!

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.