lista ofert do tego miasta

Barcelona 
1809 PLN
Hawana
3 d 23 h temu
Warszawa 
1387 PLN
Hawana
nieaktualne
1 tydz 1 dz temu
Praga 
1478 PLN
Hawana
nieaktualne
1 tydz 2 d temu
Warszawa 
1425 PLN
Hawana
nieaktualne
1 tydz 3 d temu
Warszawa 
1939 PLN
Hawana
nieaktualne
2 tyg 20 h temu
Warszawa 
1876 PLN
Hawana
nieaktualne
2 tyg 3 d temu
Frankfurt 
1631 PLN
Hawana
nieaktualne
3 tyg 21 h temu
Mediolan 
1688 PLN
Hawana
nieaktualne
3 tyg 3 d temu
Wiedeń 
1536 PLN
Hawana
1 mies 1 tydz temu
Zostań mayorem
tego miasta!
Mieszkasz w okolicy i chcesz ją reprezentować? A może nie jesteś stąd, ale ten kierunek jest Ci bliski i chcesz się w nim u nas specjalizować? Zostań naszym człowiekiem w Hawanie! Zdobądź koszulkę i inne przywileje!

Oceny lotniska:
Obrazek użytkownika kiwi2013
2 lata 8 mies temu
dotyczy lotniska: Hawana (HAV)
5
Bardzo małe lotnisko, do czystych nie nalezy, chaotyczne bardzo, brak Internetu, powyjściu z lotniska nie można wrócić np do WC, kolejka do kantoru "" liczona w godzinach.... Czyć, że to taka komuna, ale przyznam się szczerze, że miało to swój urok :)
Obrazek użytkownika chmielaq
5 lat 8 mies temu
dotyczy lotniska: Hawana (HAV)
5
Nie za duże lotnisko w starym komunistycznym stylu. Po przylocie nie warto słuchać podpowiadaczy, żeby wymienić pieniądze wychodząc z budynku. Kantory są na pierwszym piętrze. Przy wylocie najpierw trzeba się odprawić i z boarding card pójść do budki obok kantoru żeby zapłacić opłatę wylotową w cenie 25 CUC. Udało mi sie wczesniej odprawić on-line ale i tak musiałem iść do stanowiska check-in aby dostać karte pokładową. Na lotnisku dość czysto i szybka odprawa.
Obrazek użytkownika xpabloxx1
6 lat 7 mies temu
dotyczy lotniska: Hawana (HAV)
6
Małe, brudne, z dachu deszcz padał i były wszędzie porozstawiane kubły na wodę. Obsługa miła i pomocna. Brak autobusów do centrum, chyba, że się jest w jakiejś zorganizowanej grupie. Długie kolejki aby wymienić pieniądze i nie tylko na lotnisku ale także w centrum. Ciekawe doświadczenia w taksówkach, bardzo starych gdzie urwałem przez przypadek lusterko ;) Mili kierowcy, rozmowni, przez odjazdem ustalić cenę przejazdu. Ja płaciłem z lotniska do kwatery prywatnej 25 cuc, a z powrotem 20 nie autoryzowaną taksówką.
Obrazek użytkownika piotrek_laska
6 lat 11 mies temu
dotyczy lotniska: Hawana (HAV)
5
Raczej średnie wrażenia z tego lotniska. Od samego momentu wyjscia z samolotu człowiek ma wrazenie że jest pod szczegółowa kontrolą. Taksówkarze strasznie kombinują jak chcesz dojechac do centrum na jakis konkretny adres sciemnia ze nie ma takiego miejsca itp a on zna lepszy nocleg

dopełniacz: 

Hawany

narzędnik: 

w Hawanie

biernik: 

Hawanę

dokad: 

do Hawany